Hiring.Camp

Verzorgende IG

Savant Zorg

·

Apr 21, 2026

Salary
€3k – €4k
Location
Nuenen, Noord-Brabant, Nederland
Workplace
Onsite
Type
Part-time
Department
Van Lenthof
Seniority
Entry
Source
Recruitee

Description

Hallo Zorgtopper! Welkom bij Savant!


Werken op een fantastische locatie in een leuk en actief team, die de cliënten elke dag een mooie dag bezorgen?

Wil jij je bijdrage leveren in een mooi zelfstandig team wat denkt in oplossingen? Mooi! Want wij zijn op zoek naar een:


Verzorgende IG (van Lenthof te Nuenen)


Jouw toegevoegde waarde voor onze cliënten

  • Als verzorgende op van Lenthof ben je met het team verantwoordelijk voor de passende, intensieve zorg en daginvulling van de klant. De wensen, levensstijl en het welzijn van de klant staan centraal in de zorgverlening die je biedt.

  • Met je positieve houding lever je een enthousiaste, stimulerende en kritische bijdrage aan de ontwikkeling van de afdeling en weet je een sfeer te creëren waarin de klant zich gekend en thuis voelt.

Naast de concrete zorg die je levert, zijn er ook allerlei extra taken binnen jouw zelfsturend team waar je mee aan de slag gaat. Dit, op basis van wat je leuk vindt en waar je goed in bent, of waar je je juist verder in wilt ontwikkelen. Je kan en mag leren. Veiligheid, warmte en vertrouwen staan hierbij centraal. Bij Savant helpen we elkaar en staan we voor elkaar klaar.


Similar Jobs

30

Verzorgende IG

SZR·Geldermalsen, Gelderland·Onsite

3w ago

Verzorgende IG

SZR·Tiel, Gelderland·Onsite

1mo ago

Verzorgende IG

SZR·Beesd, Gelderland·Onsite

2mo ago

Verzorgende IG

SZR·Geldermalsen, Gelderland·Onsite

3mo ago

Verzorgende IG

SZR·Tiel, Gelderland·Onsite

3mo ago

Verzorgende IG

Savant Zorg·Helmond, North Brabant·Onsite

5mo ago

Verzorgende IG

Warande·Zeist, Utrecht·Onsite

8mo ago

Verzorgende IG

Zorguithanden·Lelystad, Flevoland·Onsite

1y+ ago

Verzorgende IG

Zorguithanden·The Netherlands·Onsite

1y+ ago

Verzorgende IG

Qedesh Personeelsbemiddeling·The Netherlands·Onsite

1y+ ago

Verzorgende (IG) korte diensten - uren in overleg

Saffier·Den Haag, Zuid-Holland·Onsite

1w ago

Verzorgende IG - 24 tot 36 uur

Saffier·Den Haag, Zuid-Holland·Onsite

1w ago

Begeleider / Verzorgende IG – Ismailiastraat Purmerend

Odion·Purmerend, North Holland·Onsite

1w ago

Verzorgende IG (Somatiek)

Savant Zorg·Helmond, North Brabant·Onsite

2w ago

Woonzorgbegeleider/Verzorgende IG (NAH) - 16 tot 32 uur

Saffier·Den Haag, Zuid-Holland·Onsite

2w ago

Nacht Verzorgende IG Bilthoven

Silverein·Bilthoven, Utrecht·Onsite

2w ago

Verzorgende IG Zeeland

Goed·Zeeland, Michigan

2w ago

Verzorgende IG/Helpende plus nacht - 20 uur

Saffier·Den Haag, Zuid-Holland·Onsite

3w ago

Verzorgende IG (VIG) Lage Vuursche

Silverein·Lage Vuursche, Utrecht·Onsite

3w ago

Verzorgende IG (VIG) Thuiszorg Amersfoort

Silverein·Amersfoort, Utrecht·Onsite

3w ago

Verzorgende IG | Psychogeriatrie | Bouw mee aan De Loericker Stee

Warande·Houten, Utrecht·Onsite

4w ago

Verzorgende IG en Verpleegkundige | Somatische zorg

Warande·Zeist, Utrecht·Onsite

4w ago

Verzorgende IG (VIG) | De Bilt & Bilthoven

Silverein·Bilthoven, Utrecht·Onsite

1mo ago

Verzorgende IG en Verpleegkundige | Bouw mee aan Team 1 van De Loericker Stee

Warande·Houten, Utrecht·Onsite

1mo ago

Flex Woonzorgbegeleider/Verzorgende IG - flexibel aantal uur

Saffier·Den Haag, Zuid-Holland·Onsite

1mo ago

Helpende Plus, Verzorgende IG en/of Verpleegkundige – Nachtdienst Huize Zonnebos

Warande·Zeist, Utrecht·Onsite

1mo ago

Verzorgende IG in opleiding | start 25 januari 2027

Warande·Houten, Utrecht·Onsite

1mo ago

Verzorgende IG (Sonnehove)

Savant Zorg·Someren, North Brabant·Onsite

1mo ago

Periodeopdracht Verzorgende IG

SZR·Tiel, Gelderland·Onsite

1mo ago

Nacht Verzorgende IG (VIG) Baarn

Silverein·Baarn, Utrecht·Onsite

2mo ago