Hiring.Camp

Tender Manager

Econocom Nederland B.V.

·

Jul 15, 2026

Location
Barendrecht, Zuid-Holland, Nederland
Workplace
Onsite
Type
Full-time
Department
BIS|Econocom
Seniority
Entry
Source
Recruitee

Description

Werken bij BIS |Econocom

Wij staan voor de digitale transformatie. Dat betekent dat wij voor bedrijven en overheden digitale oplossingen realiseren dor middel van financiering, services, ontwerp en AV-apparatuur te combineren. Deze oplossingen zijn duurzaam, circulair en gebruiksvriendelijk. We combineren technologische expertise met financiële innovatie over de hele levenscyclus van de digitale oplossingen.

We hebben een internationale focus vanwege onze sterke moeder Econocom.  Gespecialiseerd in audiovisuele & IT-oplossingen met een wereldwijd netwerk van meer dan 8.200 medewerkers. In de Benelux hebben wij ongeveer 220 mensen in dienst, verdeeld over diverse vestigingen. Ja kan bij ons werken in Utrecht, Almere, Barendrecht, Mechelen en Den Bosch. En thuis natuurlijk.

Ook wij zijn continu in beweging. We passen onze salesstrategie, serviceproposities, doelmarkten en de competenties van onze medewerkers proactief aan op de toekomst, die vandaag al begonnen is.

Om de ontwikkeling intern en bij onze andere bedrijven in Nederland en Europa te borgen, organiseren we regelmatig kwartaalmeetings, kick-offs en – ja – ook feesten. We worden meegenomen in de strategische koers van ons moederbedrijf Econocom. Natuurlijk gecombineerd met entertainment en lekker eten. Daarnaast staan we met z’n allen enthousiast in de kantine mee te doen aan de kerstpubquiz. We gaan op een ontspannen en informele manier met elkaar om.

Hoe zou jij het vinden om commerciële projecten te realiseren, waardoor wij de mooiste audiovisuele projecten binnen halen? Voor het realiseren van inschrijvingen voor tenders en aanbestedingen ben jij de spin in het web. Je overlegt met sales, operations, projectmanagement, customer care en onze directie.

Het ene project gaat over smart building oplossingen voor een multinational. En een ander project dat jij gaat managen is voor onze centrale of decentrale overheid. Bijvoorbeeld het inrichten van een gemeentehuis met de alle audiovisuele hulpmiddelen die nodig zijn in de huidige tijd om digitaal en hybride te kunnen samenwerken.

Jouw missie

In deze rol bouw je sterke relaties op met onze interne teams en bepaal je samen de inschrijfstrategie. Jij draagt de verantwoordelijkheid dat juridische documenten, tariefstellingen, prijsbladen en teksten altijd correct en op tijd worden ingediend. Dit is een cruciale functie: jij zorgt ervoor dat we de beste inschrijving neerzetten en gezamenlijk het contract binnenhalen.

 

Wat ga je doen?

  • Het bijhouden van alle publicatie bronnen zoals Tenderned en Mercell, vanuit sales het ontvangen en beoordelen van leads en aanvragen.

  • Voorbereiden van een weloverwogen beslismoment: bepalen of we gaan inschrijven, rekening houdend met kansen, risico’s en de naleving van de gestelde eisen.

  • Het gezamenlijk samenstellen van een bidteam, bestaande uit verschillende disciplines binnen onze organisatie.

  • Samen met het team een winnende strategie en het onderscheidende vermogen formuleren en aanscherpen.

  • Het verzamelen van alle benodigde informatie, zowel intern als extern.

  • In de uitvoeringsfase ga je de juridische documenten voorbereiden, per vraagstelling met het team een antwoordrichting en winthema’s bepalen.

  • Het samenstellen en schrijven van teksten op basis van de input die je hebt ontvangen.  En deze laten intern laten reviewen.

  • Het meedenken over de pricing van de diverse onderdelen van het project.

  • En niet te vergeten het op tijd indienen van alle benodigde documenten.

  • Verificatiegesprekken met de aanbestedende diensten voeren en het zorgen dat de contracten ondertekend worden.

  • Na ieder project worden de resultaten geëvalueerd. Analyseren, leren en vervolgens weer verbeteren. 

  • Daarnaast werk je actief mee aan het verbeteren en verder professionaliseren van de Tenderdesk binnen BIS Econocom en de processen die daarbij horen

Similar Jobs

30

Tender Manager

Valcon·Rotterdam, South Holland +1·Hybrid

1w ago

Tender Manager

Schnellecke Logistics USA·Chattanooga, Tennessee

2w ago

Tender Manager

Demegroup·Netherlands Amsterdam office

3w ago

Tender Manager

SLB·Kuala Lumpur, Malaysia

2mo ago

Tender Manager

Apollo·Aberdeen, Scotland

3mo ago

Tender Manager

Rhe·Shenzhen, Guangdong

4mo ago

Tender Manager

Jan De Nul·Brussels, Brussels Capital

1y+ ago

Tender Manager (m/w/d)

Think About·Berlin, State of Berlin +1·Onsite

1d ago

Tender Manager (m/w/d)

Think About·Berlin, State of Berlin +1·Onsite

1d ago

EU Tender Manager (m/w/d)

Rohlig·Germany

2d ago

Gestionnaire des ventes et des appels d'offres /Sales Engineer & Service Tender Manager

HiNext·Canada·Hybrid

1w ago

Technical Tender Manager / Technical Bid Manager (m/w/d) – Ladeinfrastruktur & Großprojekte

Elexon Gmbh·Aachen, North Rhine-Westphalia

2w ago

Sales & Tender Manager

Synergy365·Ireland

2w ago

Senior Commercial Tender Manager – Subsea Production Systems

Bakerhughes·Australia

2w ago

Tender-Manager (m/w/d)

logistik-consultants.de | Baykolog GmbH·Berlin, State of Berlin +1·Hybrid

2w ago

EMEA Technology Manager, Tender & Pricing

Jj·Ireland·Hybrid

2w ago

EMEA Technology Manager, Tender & Pricing

Jj·GB012 Leeds - Beeston, UK·Hybrid

2w ago

Tender Manager and Sales Support

HiNext·Sweden·Onsite

3w ago

Tender Manager and Sales Support Specialist

HiNext·Sweden·Onsite

3w ago

Tender Manager Road Europe (m/w/d)

Hellmann·Germany

1mo ago

Regional Tender Manager Air/Ocean Freight (m/f/d)

DP World·Duisburg, North Rhine-Westphalia

1mo ago

Tender Manager (m/w/d)

Hormosan Pharma Gmbh·Frankfurt am Main, Hesse

2mo ago

Mitarbeiter Ausschreibungsmanagement / Tender Manager (m/w/d)

Ausbildung Secura Protect·Langenselbold, Hesse

2mo ago

Strategic Sourcing & Tender Manager (with Russian language)

AM.PM Europe GmbH·Dubai, United Arab Emirates +1·Onsite

4mo ago

Senior Tender Manager

Bakerhughes·Houston, Texas

4mo ago

Tender Manager - Drilling and Completions Fluids

Bakerhughes·Kenya

4mo ago

Senior Tender Manager HVDC

HiNext·Stockholm, Sweden +1·Onsite

5mo ago

Tender Manager Landfalls

Demegroup·Netherlands Breda office

5mo ago

KEY ACCOUNT HOSPITAL TENDER MANAGER (m/w/d) - Deutschland

The Force·Heidenheim a. d. Brenz, Berlin·Remote

5mo ago

Technical Tender Manager

Gevernova·Stafford, England·Hybrid

5mo ago